Adema wil niet tornen aan groepshuisvesting jonge kalveren
Bron
nieuweoogst.nl
Deel dit topic
Deel ook jouw kennis en inzicht
Hebben de thema's piet , kalveren , cda , huisvesting , leeftijd , sgp , piet adema , zeven en adema geen geheimen voor jou? Dan kunnen we jouw kennis en inzicht goed gebruiken! Of je nu actief bijdraagt door foto's, video's, topics of reacties te plaatsen, of je zorgt er middels de stemknoppen voor dat de beste reactie naar boven borrelt.. Jouw kennis en inzicht m.b.t. de melkveehouderij kunnen deze site nét dat beetje beter maken. Maak ook een (gratis) account aan!
Laatste
Reacties
De tweede week is een hele kwetsbare periode waarin je niet wilt dat de kalveren elkaar besmetten.
Alleen al vanwege crypto moet je kalveren minimaat 14 dagen afzonderen, zo niet dan gaat dit als een lopend vuur door je koppel.
Verder is geen controle over of het kalf de juiste hoeveelheid melk binnenkrijgt.
Het is om te huilen maar als boer zijnde ben je tegen zoveel DOMHEID niet opgewassen...
Onze hond krijgt het druk:
Je moet natuurlijk wel een maatje hebben voor je kalf.
Genoeg vragen!
Die periode is ok zeer belangrijk dat ze dan de juiste start krijgen met voeren enzo. Want die overgang dat ze komen is ok nog al eens een duw voor zon beestje zeker als ze nog al klein zijn.
hier wel.
Voor de rest allemaal leuk en aardig en er zal vast weer een mouw aan te passen zijn, maar wat maakt het in vredesnaam uit qua dierwelzijn of een kalf nu na 7 dagen of na 14 dagen in een groep komt. Dit is echt weer bedacht door mensen die denken er verstand van te hebben hoe een dier zich voelt