[quote]De nieuwe minister van Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur is afkomstig van D66. De staatssecretaris op het departement is van VVD-huize. De namen van de mensen die deze posten gaan bekleden, zijn nog niet bekendgemaakt.[/quote]
Herken dit nog niet, wie wel https://www.boerderij.nl/jos-ebbers-nvm-agrarisch-veehouders-betalen-waanzinnige-pachtprijzen?utm_source=Maileon&utm_medium=email&utm_campaign=BOE_RUND_2024-02-06&utm_content=https%3A%2F%2Fwww.boerderij.nl%2Fjos-ebbers-nvm-agrarisch-veehouders-betalen-waanzinnige-pachtprijzen&mlnt=bBe7oXguZvaTR5oVoYNzYTpK-BDeOBarl_sD5lqqh6wdO065dyXeIA&mlnm=-00N6WAsMwg&mlnl=jxVFePmbG50&mlnc=fhbF8zz2nO0&mlnch=qQSBAwnoMA4h9E7A3fFYFQ&mlnmsg=_CgFvTftFI_pITmQBwwFzA
[quote]n deze video neem ik je mee in de wereld van draadloos weiden met Collie. Ik laat je zien hoe dit innovatieve systeem werkt en wat het kan betekenen voor koe...[/quote] https://youtu.be/GoFCAUEXCXU?si=ISS2ezdaj0iG1wML
Herre Bartlema stelt dat Nederland kunstmest volledig kan vervangen zonder opbrengstverlies. Via precisiebemesting, biologische stikstofbinding en mestinnovaties kan de overgang naar kunstmestvervangers worden versneld.
Het verrijken van gepasteuriseerde volle melk met melkpoeder resulteert in een betere groei bij kalveren. Dat blijkt uit onderzoek van de Universiteit van Illinois.
Welk middel gebruiken jullie. Alleen bij 1e en 2e snede of hele jaar door?
zijn hier aan het overwegen om dit jaar een mengteelt van gerst erwten te zaaien om in het glb goud te komen wat zijn jullie ervaringen qua teelt, opbrengst en voederwaarde/smakelijkheid?
Leeftijd: 41jr Laatst online: 1wk geleden
Ik heb ervaring met de volgende machines: