In het programma Vandaag Inside kwam het ter sprake. Wie heeft zich laten piepelen?
[quote]Hoe spontaan was de steun voor de groene voorstellen van Frans Timmermans nu blijkt dat de Europese Commissie met subsidies strooide. Lees meer op Telegraaf.nl[/quote]
Ik zie de seizoenen keihard voorbijvliegen. Seizoenen waarin geen tijd is om stil te staan. Stilstaan doen we op de boerderij per definitie niet. Er zijn mooie dingen te doen, belangrijke dingen en ook minder leuke dingen. Klusjes die terugkomen. Het werk is nooit af. Het gezin is nooit klaar. De dag voelt gehaast. Boeren in Nederland voelt gehaast. En dat is waar het mis gaat in de landbouw en ook op onze boerderij.
[quote]De bijdrage aan klimaatverandering door het havencomplex van Rotterdam is met alle opslag, doorvoer en verwerking van fossiele brandstoffen 3,5 keer zo groot als de jaarlijkse nationale uitstoot van Nederland. Dat blijkt uit onderzoek van CE Delft in opdracht van klimaatactiegroep Advocates for the Future. Een expert legt uit waarom dit cijfer minder ‘spectaculair’ is dan het lijkt, terwijl de actiegroep juist snelle actie eist. Wat wordt er al gedaan?[/quote]
We hebben bbb gestemd, de rode diesel zou terug komen maar ik lees er niks meer over. Wie weet meer??
De prijs van een hectare landbouwgrond in Noord-Holland blijft fors stijgen.
De landelijke netbeheerder TenneT heeft 4000 voetbalvelden aan ruimte nodig tot 2045 voor de uitbreiding en versterking van het stroomnet. 'Het wordt een van de grootste verbouwingen van Nederland', zegt topvrouw Manon van Beek van TenneT in het praatprogramma WNL Op Zondag.
[quote]Boerenslimheid is genoeg om Timmermans' plannen om zeep te helpen. Wat zegt dat over de rest van zijn beleid?▶️ Bestel Zwartboek Frans Timmermans HIER: https...[/quote]
De prijs voor een hectare agrarische grond is in de eerste helft van dit jaar voor het eerst boven de 80.000 euro uitgekomen. Dat is 3,3 procent meer dan vorig jaar en ruim 30.000 euro meer dan tien jaar geleden.
Leeftijd: 47jr Laatst online: 2wk geleden
Ik heb ervaring met de volgende machines: