Na de uitbreiding naar het noordoosten van Nederland, heeft Kraakman B.V. nu landelijke dekking voor John Deere weten te realiseren.
Steeds meer boeren gooien de handdoek in de ring. Dat heeft niet alleen gevolgen voor de landbouw maar ook voor loonbedrijven. Want om die dure machines te bekostigen, heb je flink wat hectares nodig. „Je moet wel nog uit de kosten kunnen komen.”
In de eerste helft van 2025 zijn 1.005 verkochte trekkers verkocht. John Deere verliest marktaandeel, Fendt leidt qua kentekenregistraties.
[quote]JCB's routekaart naar klimaatneutraliteit, onze waterstofstrategie[/quote] https://youtu.be/nNsmVYlULbA?si=0gaattops2QiliCG
[quote]OSS - Een tractor is donderdag ‘moedwillig’ ingereden op drie zwanen op een grasland naast de N625 tussen Oss en Lithoijen. Een zwaan stierf. De politie heeft de bestuurder van de tractor aangehouden.[/quote]
Er komt geen volledige doorstart voor het in februari failliet verklaarde GroeNoord, met vestigingen in Smilde en Dalen. Dat betekent dat alle medewerkers van het bedrijf op straat komen te staan. De binnengekomen biedingen op het landbouwmechanisatiebedrijf waren te laag
Kraakman en John Deere melden een intentieverklaring te hebben ondertekend voor een dealernetwerk in Noord-Nederland. Kraakman duikt daarmee in het gat na het faillissement van GroeNoord.
GroeNoord uit Groningen noemt een moeilijke markt als een van de redenen voor zijn ondergang. Maar volgens branchekenners is de sector het dieptepunt gepasseerd.
John Deere-dealer Groenoord is afgelopen maandag (10 februari 2025) failliet verklaard. Curator Frank Omta en zijn collega Sander Vos van Yspeert Advocaten zijn begonnen met het in kaart brengen van het faillissement en mogelijke partijen die het bedrijf willen overnemen. “Er is interesse”, zo meldt Omta. Om welke partij het gaat, wordt niet direct gezegd. Maar het zou gaan om een andere grote dealer in het westen van het land.
[quote]GroeNoord, de John Deere-dealer met 17 vestigingen in midden- en noordoost-Nederland, is failliet. John Deere-dealer Groenoord is failliet. Het[/quote] Gaat dit om het hele bedrijf of een onderdeel ? Op hun eigen site staat Ag&Turf ?
Leeftijd: onbekend Laatst online: 6mnd geleden
Ik heb ervaring met de volgende machines: