Proeftuin Natura 2000 zoekt 28 #melkveehouders

Wie durft??;

De #melkveehouders gaan dan werken met een nieuw instrument: de AmmoniakCheck. Aan de hand van BEX-BEA-cijfers is in één oogopslag te zien hoe de ammoniakemissie verdeeld is over hun bedrijf. De inschrijving staat open tot en met 24 februari

Deel dit topic

Reacties

+2
Stoppen met dat verrekte dommegelul over de amoniak, wat totaal niet schadelijk is en ook nooit geweest, en word NOOOOOOOOOOOOOIT schadelijk, gewoon het auto/vligverkeer met 80% teug brengen, maar ja dan kunnen de heren van de politiek zelf niet meer op vliegvakantie, dus ook deze smeerlapperij houden we in stand.Ook hier worden we weer bedonderd.
matt (@matt)
Zit de @tukker oet twente hier onder 2 accounts,of is Gate zijn
tweelingbroer hoe zit dat eigenlijk?
brabo (@brabo)
Tja voor iemand die in het klooster zit, zou je toch ander taalgebruik verwachten 😄
+1
matt (@matt)
@brabo
hebben beide in hetzelfde klooster gezeten dan denk ik 😃
Nick83 (@Nick83)
@brabo
Daar zou je verwachten da ze heel geen internet hebben 😉
Quote:
@gaitoetklooster: .Ook hier worden we weer bedonderd.
Waarom doen we dan niets??
Annie zit ook in de politiek net als sommige andere dames. Zouden die nooit gaan vliegen? Of komt de gedachte dat dames in de politiek zitten niet op bij een kloosterling 😁 😁
Ik heb al jaren zo'n proeftuin op 150 meter afstand liggen 😞
+3
Er zijn nog veel veehouders die niet in de gaten hebben dat stikstof een groter probleem is dan fosfaat.

« Terug naar discussielijst

Deel ook jouw kennis en inzicht

Hebben de thema's emissie , natura 2000 , ammoniakemissie en melkveehouders geen geheimen voor jou? Dan kunnen we jouw kennis en inzicht goed gebruiken! Of je nu actief bijdraagt door foto's, video's, topics of reacties te plaatsen, of je zorgt er middels de stemknoppen voor dat de beste reactie naar boven borrelt.. Jouw kennis en inzicht m.b.t. de melkveehouderij kunnen deze site nét dat beetje beter maken. Maak ook een (gratis) account aan!

REACTIES
9
DEELNEMERS
8
WEERGAVES
136