115e Landbouwshow Opmeer trekt 9.000 bezoekers en kijkt terug op succesvolle editie

De 115e editie van de Landbouwshow Opmeer heeft maandag 9.000 bezoekers naar evenemententerrein De Weijver getrokken. Ondanks de zomerse temperaturen kijken organisatie, deelnemers en bezoekers terug op een zeer geslaagde dag. Dankzij een goed voorbereid hitteprotocol, aanvullende voorzieningen en een aangename wind konden de wedstrijden, keuringen en shows veilig en verantwoord plaatsvinden.

In aanloop naar de Landbouwshow Opmeer werd, vanwege de verwachte hitte, het hitteprotocol in werking gesteld. Het programma werd waar nodig aangepast en op het terrein werden extra schaduwplekken en drinkwatervoorzieningen gerealiseerd voor zowel mens als dier. Het welzijn van de dieren stond gedurende de gehele dag voorop.

Bezoekers genoten van een gevarieerd programma met rundvee-, geiten- en alpacakeuringen, een uitgebreid concours hippique, spectaculaire shows en volop activiteiten voor jong en oud.

Deel dit topic

Bijlages

(klik om te vergroten)

Tijdens de rundveekeuring werd Hulapalu 4 van M. van der Eijk uit Twisk uitgeroepen tot algemeen kampioen.

« Terug naar discussielijst

Deel ook jouw kennis en inzicht

Hebben de thema's werking , dieren , getrokken , landbouwshow , landbouwshow opmeer , opmeer en hitte geen geheimen voor jou? Dan kunnen we jouw kennis en inzicht goed gebruiken! Of je nu actief bijdraagt door foto's, video's, topics of reacties te plaatsen, of je zorgt er middels de stemknoppen voor dat de beste reactie naar boven borrelt.. Jouw kennis en inzicht m.b.t. de melkveehouderij kunnen deze site nét dat beetje beter maken. Maak ook een (gratis) account aan!

REACTIES
0
DEELNEMERS
0
WEERGAVES
327