Opinie melkveehouder Sjoerd Mensonides: De prijs van meebuigen
Quote:
Melkveehouder Sjoerd Mensonides beschrijft hoe het aangekondigde stikstofbeleid zijn bedrijf raakt en waarom hij zich verzet tegen de gekozen koers.
Bron
Deel dit topic
Deel ook jouw kennis en inzicht
Hebben de thema's melkveehouder en stikstofbeleid geen geheimen voor jou? Dan kunnen we jouw kennis en inzicht goed gebruiken! Of je nu actief bijdraagt door foto's, video's, topics of reacties te plaatsen, of je zorgt er middels de stemknoppen voor dat de beste reactie naar boven borrelt.. Jouw kennis en inzicht m.b.t. de melkveehouderij kunnen deze site nét dat beetje beter maken. Maak ook een (gratis) account aan!
Laatste
Reacties
Op 20 km afstand betekend veel verder dan 300 mtr en dus groter dan factor 2 (wat betekend NIETS zeggend)
0,5 mol KAN Aerius niet berekenen, deze virtuele uitkomst valt geheel weg in de ruis van honderden molen die OPS heeft.
Dit komt voort uit de validatie van OPS waar dit letterlijk in staat
Europees doel: instandhouding van de natuur.
Hier gaat het al mis. Ook zonder agrarische activiteit zal de natuur gedurende de tijd veranderen.
Ze wijzen een zondebok aan, aantal jaar terug de zure regen( dit was niet in relatie tot de instandhouding van de natuur) of bijvoorbeeld ammoniak (stikstof) maar wel die van de boer. Niet de van het verkeer etc.
De oplossing : boeren opruimen en/of financieel uitmelken, data monitoring en hierop sturing(ook dit werkt niet en zal alleen maar tot meer regelzucht leiden) voor slaafse boeren mooie oplossingen.
Waar dan sommige in meegaan is dat er altijd op bepaalde plekken wel invloed van de veehouder is. Hier in mee gaan is niet verkeerd. Dit zou lokaal opgelost moeten worden. Niet met landelijk beleid.
Het resultaat boeren moeten en gaan stoppen.
Wat vreemd is: ook zonder deze maatregelen was dit gaan gebeuren door de vergrijzing en andere factoren.
Gevolg van het resultaat:
Er worden meer huizen gebouwd, wat natuur AANGELEGD, netto zal de algehele uitstoot/emissie/vervulling toenemen.
Gevolg: ik moet lachen
Wat ik hier dan weer aldoor lees is hoe we technisch een niet bestaand landelijk probleem gaan oplossen. Boeren die in algehele zin mee gaan met deze onzin of het goed praten. Jullie zijn de vijand van de sector .
Je kan er niet om heen dit draait niet om de natuur. Doe niet zo naïef en laf draag je steentje met ze allen staan we sterk