Illustratie van: andrea-van-schaik)

Boer zoekt Vrouw-deelnemer John Nouwen (38) omgekomen bij verkeersongeluk Heibloem


Quote:
Een van de overleden slachtoffers van het zware ongeluk in Heibloem is Boer zoekt Vrouw-deelnemer John Nouwen (38). Hij was ook CDA-raadslid in de gemeente Leudal.

Deel dit topic

Reacties

+5
Kreeg hem via app,
Mijn oprechte deelneming
+2
Ik ook net via app. Kippenvel. Heel veel sterkte voor familie en bekenden. Meende dat hij ook kinderen heeft. Vreselijk.
+1
@Weidezicht

De agrariër, die uit een gezin met drie kinderen komt, groeide op de boerderij van zijn ouders op. Na een studie aan de universiteit in Wageningen stapte hij, mede door ziekte van zijn moeder, in het agrarische bedrijf. „Zijn bedrijf gaat bijna voor alles, maar ik denk dat zijn relatie, en zeker ook zijn gezin met zijn kindjes, dat gaat helemaal voor. Daarvoor gaat hij door het vuur, als het zou moeten’’, vertelde zijn broer Floris aan KRO-NRCV. Nouwen laat twee dochters na.

Heel verschrikkelijk, zelf nog zo jong en de beide dochters ook. Voor alle nabestaanden alle sterkte, en natuurlijk voor alle die bij dit ongeval iemand hebben verloren.
Verschrikkelijk…
Wat een drama ,heel veel kracht voor allen die achterblijven met een grote lege plaats .
+1
Niet best rot bomen langs wegen hebben al veel levens gelost vangreel er lang of zaag er in
+3
@bio boer Zou dit aan de bomen hebben gelegen of aan de rijsnelheid?
+5
@Spuit11 zelf een keer met ijzel van de weg gegleden tegen een boom aan, met relatief lage snelheid (minder dan 50 km/uur) en niet frontaal, auto total loss, als je 80 rijd en je gaat bijvoorbeeld door klapband of stuurfout frontaal op een boom dan is de schade enorm, t is hier allemaal bomen langs de weg, ik persoonlijk vind langs water rijden vervelender. Maar snelheid speelt natuurlijk wel mee bij de impact op voertuig en inzittenden
kaas (@kaas)
@mlkvhoudr 5 km met ijsel kan nog te snel zijn ,je rijstijl aanpassen aan de omstandigheden heet dat ,en als je zo nodig op telefoon wil kijken moet je stoppen op parkeerplek en niet onder het rijden kijken dat is vragen om problemen .en niet de matsje uit willen wat kan ik allemaal tijdens het rijden .
+4
@bio boer manman jij bent zeker nooit verder als Friesland geweest zeker?
Met zo’n reactie kan je alles beneden Zwolle wel omzagen.
Sterkte voor de nabestaanden
@Melkboer16 vangreel helpt wel , vond het wel creatief bedacht
@hans-hans

Onmogelijke opgave, er zijn in Nederland enorm veel wegen met bomen.

En langs een water heeft ook zijn gevaren, ook daar het volzetten met vangrails ?
Quote Reactie van @Twentsch Land:
er zijn in Nederland enorm veel wegen met bomen.

De obsessie met bomen langs de weg is iets wat onmiddelijk opvalt wanneer je het een aantal jaren niet meer in Nederland bent geweest. Bij ons wordt de bermen bomenvrij gehouden. Op dit moment wordt de eerste vijf meter gras naast het asfalt gemaaid zodat automobilisten het wild wat eerder kunnen zien. Als dat klaar is wordt ook de rest van de bermen gemaaid. Dat voorkomt dat er bomen gaan groeien.
@WGeverink dat ze bij jullie de bermen nog maaien dat doen ze hier nog maar 1 keer in oktober
@marco2250 hier is al voor 15 juni
@Melkboer16 net of ik dat niet wist vind niet bij alle wegen veilig zo boom geeft niet mee als je er tegen aan zit vangreel lijkt mij dan simpel en doeltreffend

Als ik op dat soort wegen rij zie ik regelmatig boom met littekens en ook met kruisjes kaarsjes en bloemen dan weet je wel

Aan de andere kant remt het wel meteen je rijstijl hier leggen ze alles vol drempels anders wordt er overal 130 gereden door deel van weg gebruikers
+2
@bio boer er zijn ook wel wegen waar wel is gedaan soms ook van hout voor wat natuurlijkere uitstraling
+2
@bio boer je kunt alles wel willen aanpassen, er zijn er altijd nog die wel weer een gevaarlijke situatie weten te creëren. Deze bomen staan zelfs nog best ver van de weg af. De n36 hier vlakbij noemen ze ook de dodenweg, maar 9 van de 10 keer weer omdat een mongool op een compleet ongeschikte plek in gaat halen en een onschuldig iemand frontaal pakt. Talloze dashcambeelden van gevallen dat het wel net goed gaat. Gewoon allemaal doorgetrokken streep pakken hè, een klein groepje bestuurder maakt die weg gevaarlijk. Afgelopen week nog savonds rond 23u meegemaakt. Netjes 50/60 op een 50 straat dus reed al flink door, haalt een idioot die al 500m zat te bumperkleven mij vlak voor een kruispunt in waardoor we midden op het kruispunt naast elkaar rijden.. Wat bezielt zo iemand..
HansBa (@HansBa)
@Herbert welk stuk bedoel je , rondweg Ommen of vanaf witte paal marienberg'?
+1
@HansBa Tussen Vriezenveen en Marienberg.
@Herbert

Die hele N36 is een ramp
Kars (@Kars)
@bio boer hier in de straat is 230 km per uur geregeld de snelheid
+2
@Kars nog nooit een auto gehad die dat haalde
+3
George (@George)
Quote Reactie van @Kars:
hier in de straat is 230 km per uur geregeld de snelheid

Zijn maar weinig auto's die dat halen.
cjw73 (@cjw73)
@George daar heeft die Duitse slee van jou toch een makje aan.
George (@George)
@cjw73 Nee is begrenst , 192km haalt ie topsnelheid. Mijn vorige diesel haalde wel de 230 km
cjw73 (@cjw73)
@George dan ging hij bij mij direct in de verkoop. 🤣🤣
+1
George (@George)
@cjw73 Hij zit wel in 11 seconden aan die topsnelheid. Dat doen er dan weer weinig.
@George heb een keer een rijbewijs gehaald en er staat mij iets van bij dat ze het toen over maximum snelheden hadden.
Ook nog zoiets als "aanpassen aan de omstandigheden" .
Hadden het nooit over meer dan 120
+2
Framos (@Framos)
@George Dan ken je die ouwe baas van Kars zeker niet.
Ik durf te wedden dat die er een heeft die nog veul harder gaat 😉
+1
Geiten (@Geiten)
@Framos de auto vd oude baas van Kars gaat 230 in zijn eerste versnelling, stationair heb ik gehoord
@Geiten dan hebben we waarschijnlijk de zelfde
cjw73 (@cjw73)
@Melkboer16 das daar bij hun op die kale vlakte. Hier staan ook aan elk straat bomen.
grös (@grös)
@bio boer
Zijn duizenden kilometers in het oosten / zuiden.
@grös dat weet ik
@bio boer bomen geven het overzicht op de weg aan, je ziet dan eerder een flauwe bocht
+2
@de hoef ja maar t is me al best eens dat ik bijna een aanrijding heb gehad en je dan toch echt die bomen moet ontwijken, waar anders een berm was geweest ze laten die bomen ook veelste groot worden als ze geplant worden staan ze nog stukje van de weg maar dat wordt ieder jaar minder hier staan ze vaak tegen het wegdek aan.
ik vindt ze heel mooi maar levensgevaarlijk
jan 10 (@jan 10)
Quote Reactie van @de hoef:
bomen geven het overzicht op de weg aan, je ziet dan eerder een flauwe bocht

Route planner is beter.
Kars (@Kars)
@de hoef mits ze meter vanaf de weg staan..zoals bij ons. Verlengde van onze straat staan ze in het asfalt. Vorig jaar motorrijder kik dood gereden. Jaar ervoor automobilist.
+3
@bio boer @bio boer @bio boer Bij ons in het dorp staan er honderden bomen langs de weg. Als ik hier in de omgeving kijk, draagt minder alcohol meer bij aan de verkeersveiligheid.
grös (@grös)
@bio boer
Ken ook wel paar gevallen, vaak jongere en/of met alcohol. Vorig jaar een Tesla doormidden op eik in bebouwde kom, bejaarde man had alle beveiliging uit gezet.
Maar ook tegen brugreling of in brede sloot en kanaal overleven ze vaak ook niet.
Verschrikkelijk dit. Sterkte voor de nabestaanden.
+3
Wat een triest bericht gecondoleerd en heel veel sterkte daar.
En hou op hier om al te suggereren dat ze te hard gingen.
jan 10 (@jan 10)
Niet best,tis niet zachtjes gegaan,dikke auto is een wrak.
Laatste tijd veel ongelukken met ernstige gevolgen.
Dit is ook zo vreselijk ongeluk
Je kunt wat zeggen van de leeftijd maar ik deed ook wel eens rare bokkensprongen waar van ik de gevolgen nooit had overzien

(klik om te vergroten)

@bio boer je kunt wat zeggen van de leeftijd tjonge tjonge.
Heel veel mensen om hun heen wisten dat ze dit vaker deden.zelfs op school was het bekend en iedereen vindt dat normaal?
En niemand vindt het nodig om in te grijpen?
Gelukkig namen ze andere niet mee paar jaar geleden hier ook zo iets gebeurd.
@Putjeschepperr toen ik 14 was ging ik ook stiekem zonder mijn ouders wisten met mijn cross brommer naar de keet ging ik via achter door land zo niet zagen

En ook met mijn ouders luxe auto wel keer met friend door land gecrosst zonder ze wisten en weten denk ik
@bio boer De bestuurder had op Tiktok een filmpje geplaatst met 153 km/h op de teller. Dat vindt ik wat anders als rustig een rondje rijden.
Verschrikkelijk. Gecondoleerd.
+4
George (@George)
Sterkte voor de nabestaanden van allen. 6 Personen in de wagen lees ik. Op foto lijkt het een BMW XM te zijn geweest. Dat is een kolossale auto met veel veiligheidssystemen zou je denken maar loopt natuurlijk ook erg hard. Maakt verder ook niet uit. Het verdriet zal groot zijn in Limburg.
Volgens mij was dit een zweedse motorcoureur die de nummerplaat er soms afschroefde en dan als een gek ging rijden , en dat die later zijn verhaal deed
soms als je veel en veel te hard rijd gaat het goed en soms als je gewoon rijd gaat het fout , maar de risco s gaan natuurlijk wel giga groter worden , deze deed 350 + km op 1 wiel
en the ghost betekend een soort geest (soort van is het wel echt of niet )

« Terug naar discussielijst

Deel ook jouw kennis en inzicht

Hebben de thema's ongeluk en overleden geen geheimen voor jou? Dan kunnen we jouw kennis en inzicht goed gebruiken! Of je nu actief bijdraagt door foto's, video's, topics of reacties te plaatsen, of je zorgt er middels de stemknoppen voor dat de beste reactie naar boven borrelt.. Jouw kennis en inzicht m.b.t. de melkveehouderij kunnen deze site nét dat beetje beter maken. Maak ook een (gratis) account aan!

REACTIES
52
DEELNEMERS
29
WEERGAVES
10.245
TREFWOORDEN