Gelders BBB-Statenlid stapt vanwege streng stikstofbeleid uit de partij

BBB-Statenlid Marcel Roerdink heeft de fractie van de BBB Gelderland verlaten. De Winterswijker is het oneens met het stikstofbeleid van de provincie, dat wordt uitgevoerd door twee BBB-gedeputeerden.

Deel dit topic

Reacties

En weer verlaat een ontevreden klant het pand.
@lientje, wanneer grijp je in om de implosie te stoppen?

Wanneer @lientje niet in staat is om de implosie te stoppen, wie gaat dan nog de belangen van de boer en big Agri behartigen in de tweede kamer?
€? BBB-Statenlid Marcel Roerdink heeft de fractie van de BBB Gelderland verlaten. De Winterswijker is het oneens met het stikstofbeleid van de provincie, dat wordt uitgevoerd door twee BBB-gedeputeerden.
Albert Heller
28 januari 2026, 20:25
Laatste update: gisteren om 20:33

Roerdink kon niet meer leven met het stikstofbeleid van de provincie, vertelt hij. „Ik kon het mijn kiezers niet meer uitleggen.” Het Statenlid wilde de vrijheid om tegen het Gelderse stikstofbeleid te stemmen. Dat beleid wordt echter mede gedragen door de BBB. Volgens Roerdink kreeg hij die ruimte niet, waarna het tot een breuk kwam.”
+6
In dit geval heel terecht opgestapt.

« Terug naar discussielijst

Deel ook jouw kennis en inzicht

Hebben de thema's stikstofbeleid , gelderland en bbb geen geheimen voor jou? Dan kunnen we jouw kennis en inzicht goed gebruiken! Of je nu actief bijdraagt door foto's, video's, topics of reacties te plaatsen, of je zorgt er middels de stemknoppen voor dat de beste reactie naar boven borrelt.. Jouw kennis en inzicht m.b.t. de melkveehouderij kunnen deze site nét dat beetje beter maken. Maak ook een (gratis) account aan!

REACTIES
3
DEELNEMERS
2
WEERGAVES
1.630