Hypotheekrente naar beneden door lagere financiële risicoklasse?
Hallo allemaal,
Ik kwam dit fimpje tegen en ik wist niet als je in een financiele risicoklasse valt bij de hypotheekverstrekker, je hypotheekrente (heel vaak) naar beneden kan.
De marktwaarde van de landprijzen is de laatste decenia explosief gestegen.
Op het moment dat je een taxatierapport naar de bank zou sturen en er is over de waarde van de grond 30% bijekomen, dan zou het theoretisch gemakkelijk mogelijk moeten zijn om de risicoklasse naar beneden te krijgen.
Natuurlijk houdt te bank ook rekening met andere factoren, afschrijving van machines en gebouwen (misschien jaarrekeningen).
DIe kunnen ze ook meenemen in de risicofactor.
En natuurlijk Ebitda nl.wikipedia.org/wiki/Ebitda/.
Ik heb hier geen ervaring mee, maar zijn hier prikkers die het gelukt is op deze manier?
Dat zou erg fijn zijn, want op deze manier valt er voor velen vele euro's maandelijks te bespraren!
Met deze uitgangspunten kun je het verschil over 30 jaar zien!
berekenhet.nl/hypotheek/…
Alvast bedankt!
Deel dit topic
Deel ook jouw kennis en inzicht
Hebben de thema's sturen , gebouwen , grond , machines , ervaring en bank geen geheimen voor jou? Dan kunnen we jouw kennis en inzicht goed gebruiken! Of je nu actief bijdraagt door foto's, video's, topics of reacties te plaatsen, of je zorgt er middels de stemknoppen voor dat de beste reactie naar boven borrelt.. Jouw kennis en inzicht m.b.t. de melkveehouderij kunnen deze site nét dat beetje beter maken. Maak ook een (gratis) account aan!