Jagen op frauderende boeren werkt – toch stopte de opsporing van grondfraude

In een proefproject bleken boeren in drie van de vier onderzochte gevallen subsidiefraude te plegen met ‘landjepik’. Maar het project stierf een stille dood omdat het opsporen van dit gesjoemel te veel tijd kost. Intussen lekt jaarlijks zo'n 20 miljoen euro weg naar boeren die zich ten onrechte grond toe-eigenen.

Deel dit topic

Bijlages

(klik om te vergroten)

Reacties

+3
MBMB (@MBMB)
Follow the money kan beter eens zijn pijlen richten op burgers zich overheidsgrond hebben toegeëigend en daar gratis gebruik van maken en zelfs geld opstrijken bij verkoop. Alleen bij ons in de gemeente blijkt dat 18 hectare ingepikte grond te zijn... huh.. maarja leuker om te jagen op boertjes toch.
cjw73 (@cjw73)
@MBMB ja maar ftm ziet liever alle boeren verdwijnen, dus die schenkt geen aandacht aan burgers
+1
@cjw73 boeren hebben er weer een vijand bij
@Alber peters gelukkig omarm jij ze toch?
+1
@Alber peters stoppen met eten worden boeren niks meer kwijt heb je ze mooi te pakken....

« Terug naar discussielijst

Deel ook jouw kennis en inzicht

Hebben de thema's lekt , grond en boeren geen geheimen voor jou? Dan kunnen we jouw kennis en inzicht goed gebruiken! Of je nu actief bijdraagt door foto's, video's, topics of reacties te plaatsen, of je zorgt er middels de stemknoppen voor dat de beste reactie naar boven borrelt.. Jouw kennis en inzicht m.b.t. de melkveehouderij kunnen deze site nét dat beetje beter maken. Maak ook een (gratis) account aan!

REACTIES
6
DEELNEMERS
5
WEERGAVES
1.613
TREFWOORDEN