Chaos in overtreffende trap: NSC-bestuur dreigt partij niet te laten deelnemen aan de verkiezingen



Quote:
Het partijbestuur van NSC dreigt niet mee te doen aan de verkiezingen als de leden van de partij zaterdag op het congres een motie van wantrouwen aannemen tegen voorzitter Kilian Wawoe. Daarmee dient de volgende klucht zich aan bij de partij.

Deel dit topic

Reacties

+6
walker1
Ach voor die ene zetel die ze misschien halen hoeven ze het ook niet te doen. Helemaal niks aan gehad die partij, enige wat ze konden was twijfelen, twijfelen en daar ook nog over twijfelen. De grote oppertwijfelaar werd er zelfs overspannen van en stapte op en na lang twijfelen besloot de rest, toen ze al in de reservetijd zaten, ook maar op te stappen. En straks na de verkiezingen allemaal wachtgeld opstrijken. Daar zullen ze niet over twijfelen.
Elvis
LPF kon zich uiteindelijk niets eens opheffen omdat er te weinig bij de laatste bijeenkomst waren

« Terug naar discussielijst

Deel ook jouw kennis en inzicht

Hebben de thema's verkiezingen en nsc geen geheimen voor jou? Dan kunnen we jouw kennis en inzicht goed gebruiken! Of je nu actief bijdraagt door foto's, video's, topics of reacties te plaatsen, of je zorgt er middels de stemknoppen voor dat de beste reactie naar boven borrelt.. Jouw kennis en inzicht m.b.t. de melkveehouderij kunnen deze site nét dat beetje beter maken. Maak ook een (gratis) account aan!

REACTIES
2
DEELNEMERS
2
WEERGAVES
1.236
TREFWOORDEN