CEO Van Karnebeek trekt FrieslandCampina vlot

Ruim twee jaar is Jan Derck van Karnebeek nu CEO van FrieslandCampina, een periode die hij met succes en in betrekkelijke rust is doorgekomen. De onderneming is weer vlotgetrokken en de resultaten blijven in een opgaande lijn zitten, ook afgaande op de jongste businessupdate die financiële topman Hans Jansen gaf op de ledenraadsbijeenkomst deze week.

Deel dit topic

Reacties

+3
kleine boer
De wind mee met minder melk en je bent een goeie ceo.....
puddingbroodje
@kleine boer Moet hij bovenop die hoge prijzen die iedereen uit het garantieprijs mandje betaalt nog wel presteren!
kleine boer
@puddingbroodje dat klopt maar in een op markt veel makkelijker te doen.
Kars
@kleine boer idd. Plus blauwtong...
+3
de hoef
@kleine boer onzin, hij is het gewoon mans, een slechte ondernemer wint het ook niet met goede prijzen, een goede wel met slechte
kleine boer
@de hoef maar met weinig melk gaat ie t lastig krijgen en stapt weer op… ondernemer… tis gewoon loonslaaf met dik loon….
+5
robbies
Een positief stuk van vd Horst over RFC. Mag ook weleens gezegd worden. verder oordelen we in februari wel over de resultaten van RFC

« Terug naar discussielijst

Deel ook jouw kennis en inzicht

Hebben de thema's frieslandcampina en weer geen geheimen voor jou? Dan kunnen we jouw kennis en inzicht goed gebruiken! Of je nu actief bijdraagt door foto's, video's, topics of reacties te plaatsen, of je zorgt er middels de stemknoppen voor dat de beste reactie naar boven borrelt.. Jouw kennis en inzicht m.b.t. de melkveehouderij kunnen deze site nét dat beetje beter maken. Maak ook een (gratis) account aan!

REACTIES
7
DEELNEMERS
5
WEERGAVES
1.603
TREFWOORDEN