Provincies willen snel voldoende geld voor aanpak stikstofcrisis

De provincies hebben zorgen over de afspraken die coalitiepartijen PVV, VVD, NSC en BBB in de voorjaarsnota hebben gemaakt, omdat er volgens de eerste berichten niet snel voldoende geld vrijkomt voor de aanpak van de stikstofcrisis. "Wij willen tempo. Want voor provincies is het van het grootste belang dat de vergunningverlening voor de zomer weer op gang komt en dat er stevige stappen worden gezet in stikstofreductie en natuurherstel", stelt het IPO, de koepelorganisatie van de provincies.

Deel dit topic

Reacties

+4
ted9
Boerenbedrijven uitkopen en dan daar voor in de plaats wegen woningen en industrie onder het mom van stikstofreductie. Jaja
Polder
Nederland 530 inwoners per km2 Frankrijk 100 en dan moet Nederland zijn deel leveren om mensen op te vangen en te huisvesten?

« Terug naar discussielijst

Deel ook jouw kennis en inzicht

Hebben de thema's zomer , pvv , vvd , stikstofcrisis , bbb , geld en weer geen geheimen voor jou? Dan kunnen we jouw kennis en inzicht goed gebruiken! Of je nu actief bijdraagt door foto's, video's, topics of reacties te plaatsen, of je zorgt er middels de stemknoppen voor dat de beste reactie naar boven borrelt.. Jouw kennis en inzicht m.b.t. de melkveehouderij kunnen deze site nét dat beetje beter maken. Maak ook een (gratis) account aan!

REACTIES
2
DEELNEMERS
2
WEERGAVES
763