Illustratie van: joey-bertram)

Basisprijs glb zakt behoorlijk

42 euro minder per ha

Deel dit topic

Reacties

+1
Zijn natuurlijk gewoon ratten. Wel alle gegevens verplicht invullen en bijna niks meer krijgen. Opdoeken de hele glb
+5
cjw73 (@cjw73)
Ja kortom we betalen met zijn allen de eco vergoedingen.
Mh24 (@Mh24)
Volgens mij moet je het sowieso invullen ook al zou je glb niet willen ontvangen.....
@Mh24

Dacht ik ook

Boven de 3 of boven de 5 ha verplicht invullen
@Mh24 ja, je ben verplicht.
Wordt nog wel minder, de boeren in het Oostblok met 10 ha of minder krijgen een hogere premie
Als je hier verrast over bent heb je niet erg opgelet.
+1
@de Tank dit is ter kennisgeving😅
+1
@weurding
In z'n algemeenheid gesteld, niet persoonlijk.
+1
Duurt niet lang meer kost de adviseur die t hele riedeltje invult net zoveel als dat t opbrengt! 😬
+1
Kars (@Kars)
@Kruising grondprijzen stijgen en glb daalt. Wat een lachertje heel dat glb nog.
@Kars wat heb je aan grondprijs stijging als je glb aanvraag??
+1
royale (@royale)
@Kruising dat probeer ik te voorkomen door het zelf te doen! Ik begin op tijd en laat het altijd controleren door adviseur, maar dat kost maar een paar honderd euro.
@royale ja misschien moet ik dat ook zo doen, heb t 1 keer ooit zelf gedaan maar toen n perceel van 5 ha vergeten, heel gedoe en geen geld natuurlijk, sindsdien maar laten doen, krijg ook geen goed humeur van computerwerk, al valt daar wel meer te verdienen….
royale (@royale)
@Kruising daarom laat ik het ook altijd controleren, want 2 zien altijd meer dan 1. Voor mij is het niet zo moeilijk aangezien de oppervlakte niet verandert. Wel word ik moe van de bufferstroken waar ± 10% niet van klopt. Sommige sloten zouden droog staan terwijl daar jaarrond water op 30cm onder maaiveld staat en andere precies andersom. Maar ik geef het op zoals het in werkelijkheid is. Vanmorgen ook kringloopwijzer verzonden, maar die hebben afgelopen weken ook weer veel gewijzigd. Bah!
Nog meer koeien melken om dit verlies te compenseren. 😁
@Vdejong je robot zat toch vol
+1
@de hoef @Vdejong zal niet wakker liggen van GLB denk ik 😉
@Kruising Nee, tenzij ik af wil van onze auto. Dan moeten er wel een paar koeien meer gemolken worden, maar dan moet er eerst quotum gekocht worden. Blijft er geen geld over voor GLB
@de hoef Enige glb die men hier kent is deze: mercedes-benz.ca/en/vehicles/…
+1
@weurding zover had ik niet door gescrolled op Google
@Vdejong die heb je niet voor een ton
+1
@Vdejong die opent hij niet
+1
@de hoef The 2025 Mercedes-Benz GLB. Canadian pricing ranges from $55,500 to $68,200
+2
Elvis (@Elvis )
@Vdejong of is een Tesla niet wat

(klik om te vergroten)

+1
@Elvis Heeft geen hef aan voor- en achterzijde.
Elvis (@Elvis )
@Vdejong wel een hefarm
@Elvis
Dit is ook een nazi?
@Vdejong canada heeft wel weer andere subsidie potjes toch
@bio boer jazeker, kunt voor allerlei zaken grants krijgen

« Terug naar discussielijst

Deel ook jouw kennis en inzicht

Hebben de thema's glb geen geheimen voor jou? Dan kunnen we jouw kennis en inzicht goed gebruiken! Of je nu actief bijdraagt door foto's, video's, topics of reacties te plaatsen, of je zorgt er middels de stemknoppen voor dat de beste reactie naar boven borrelt.. Jouw kennis en inzicht m.b.t. de melkveehouderij kunnen deze site nét dat beetje beter maken. Maak ook een (gratis) account aan!

REACTIES
33
DEELNEMERS
14
WEERGAVES
2.237
TREFWOORDEN