Woningbouwers hopen op aanpak stikstofprobleem en meer nieuwbouw

Branchevereniging WoningBouwersNL hoopt dat het Rijk meer gaat doen om het stikstofprobleem op te lossen, zodat meer woningen gebouwd kunnen worden. Dit zegt directeur Coen van Rooyen van WoningBouwersNL na de uitspraak van de rechtbank in Den Haag woensdag in de zaak die Greenpeace had aangespannen tegen de Staat.

Deel dit topic

Reacties

+2
kaas
Waarom ,meer woningen bouwen als er een stikstof probleem is.meer woningen betekend meer inwoners ,meer verkeer ,meer consumptie, meer wegen aanleg ,dat is dus ook allemaal meer stikstof dus de eerste 10 jaar een oase op de plaats ook voor de de bouwbedrijven die woningen bouwen

« Terug naar discussielijst

Deel ook jouw kennis en inzicht

Hebben de thema's nieuwbouw , uitspraak , den haag , greenpeace en stikstofprobleem geen geheimen voor jou? Dan kunnen we jouw kennis en inzicht goed gebruiken! Of je nu actief bijdraagt door foto's, video's, topics of reacties te plaatsen, of je zorgt er middels de stemknoppen voor dat de beste reactie naar boven borrelt.. Jouw kennis en inzicht m.b.t. de melkveehouderij kunnen deze site nét dat beetje beter maken. Maak ook een (gratis) account aan!

REACTIES
1
DEELNEMERS
1
WEERGAVES
573