Een ergenis en een vraag
Werken deze dingen naar wens met het nieuwe online programma?
En dan de ergenis, hoe vaak kun je per jaar aan 1 organisatie doorgeven dat je Na renovatie melkstal weer wil gaan monsteren, en tot die tijd niet, ik had al eens gelezen hier op t prikkebord dat dit vaker gebeurde bij crv
Deel dit topic
Bijlages

(klik om te vergroten)
Deel ook jouw kennis en inzicht
Hebben de thema's melkstal , voer , crv , oormerken , prikkebord en Renovatie geen geheimen voor jou? Dan kunnen we jouw kennis en inzicht goed gebruiken! Of je nu actief bijdraagt door foto's, video's, topics of reacties te plaatsen, of je zorgt er middels de stemknoppen voor dat de beste reactie naar boven borrelt.. Jouw kennis en inzicht m.b.t. de melkveehouderij kunnen deze site nét dat beetje beter maken. Maak ook een (gratis) account aan!
Laatste
Reacties
T.A.V. managementprogramma zat ik te denken om over te stappen naar een ander programma. Wat gebruik jij nu dan?
met ovalert tellen zelfs je stieren mee
Het nieuwe programma is volledig ingericht op werken met de mobiele telefoon. Wellicht dat het daar makkelijker op werkt. Als je er voor het eerst mee gaat werken hoef je je in ieder geval niet te ergeren aan dat het oude veemanger veel makkelijker werkte. Dat heb je dan slechts van horen zeggen.
Succes met de keuze.
Ikke werk nog met oude programma 🤪