De BBB kan beter in Den Haag met de vuist op tafel slaan
Van der Plas kan zich beter afzijdig houden van de waan van de dag politiek in Den Haag en zich bezig gaan houden met plattelands zaken en het boeren belang.
Van der Plas laat horen waar jullie voor staan en geen onzin meer.
En anders moet de BBB de stekker er maar uit trekken, met een goede plannen voor de regio hoeven ze er niet slechter uit te komen. Ze kunnen nu nog profiteren van het aantal zetels in de eerste kamer.
nieuweoogst.nl/nieuws/2024/…
Deel dit topic
Deel ook jouw kennis en inzicht
Hebben de thema's landbouw , onzin , politiek , tweede kamer , stekker , den haag , bbb , boeren en trekken geen geheimen voor jou? Dan kunnen we jouw kennis en inzicht goed gebruiken! Of je nu actief bijdraagt door foto's, video's, topics of reacties te plaatsen, of je zorgt er middels de stemknoppen voor dat de beste reactie naar boven borrelt.. Jouw kennis en inzicht m.b.t. de melkveehouderij kunnen deze site nét dat beetje beter maken. Maak ook een (gratis) account aan!
Reacties
Wilders eist een noodwet
NSC eist een fatsoenlijk bestuur
Even afwachten en kijken wie dat gevecht gaat winnen.