Ierland melkt minder, Polen Frankrijk en Italië meer

De Ierse melkaanvoer laat in juli een dalende melkaanvoer zien ten opzichte van dezelfde maand vorig jaar. Dat geldt echter niet voor Polen, Frankrijk en Italië. Deze landen produceerden juist meer melk ten opzichte van juli vorig jaar. In deze analyse gaan we dieper in op het verloop van de melkproductie van deze landen.

Deel dit topic

Reacties

aldert
Is ook weer vertekend, Frankrijk melkt iets meer dan vorig jaar en dat was een dramatisch jaar ,sommige gebieden 10 % minder.

« Terug naar discussielijst

Deel ook jouw kennis en inzicht

Hebben de thema's frankrijk , melk , ierland , melkproductie , polen en melkaanvoer geen geheimen voor jou? Dan kunnen we jouw kennis en inzicht goed gebruiken! Of je nu actief bijdraagt door foto's, video's, topics of reacties te plaatsen, of je zorgt er middels de stemknoppen voor dat de beste reactie naar boven borrelt.. Jouw kennis en inzicht m.b.t. de melkveehouderij kunnen deze site nét dat beetje beter maken. Maak ook een (gratis) account aan!

REACTIES
1
DEELNEMERS
1
WEERGAVES
422