Koningspaar bezoekt platteland, boeren verzocht geen mest uit te rijden - Joop - BNNVARA



Quote:
Onderdanen mogen wel in de stank zitten.

Deel dit topic

Reacties

weurding
Zou 1 April kunnen zijn
Melkboer16
Daar zou ik me geen bal van aantrekken. Waarschijnlijk zo’n links ambtenaartje wat net van school komt wil ook belangrijk worden
+3
weurding
@Melkboer16 w.a bezoek wel boerderijen, is best wat gewend
aldert
@weurding Ze hebben zelf boerderijen,wij hebben eens een stagiair gehad die kwam van een boerderij die ze huurden van de koninklijke familie.
+3
Weidezicht
@aldert tja, landgoed de Horsten in Wassenaar. Zit nu geen ene boer meer op. 1 is 20 jaar geleden elders gegaan, 1 weet ik niet hoe dat zat, 1 ging mis op opvolging en de laatste was er 5 jaar geleden klaar mee, is er af gegaan en geen andere boer er meer op. Land gedeeltelijk naar paar boeren rondom dat gebied, waarschijnlijk ook wat natuur e.d. (het is sowieso erg bosrijk) en boerderijen zijn woonboerderij voor paar neven of bichten van WA. WA Woonde tot paar jaar geleden daar en in de 1e jaren zat er nog een boer stijf tegen zijn landgoed. Paar keer daar geweest voor een schuurfeestvergadering en als je dan wegging en nog ff in de sloot stond te pissen schenen de bewakers de ballen uit je broek🤣
Bartlehiemboer
@Melkboer16

Hier ook de eerste reactie.

Wij zouden juist gaan rijden.

pff, vroeger zaten we nog met Willempie aan de bar in watersport dorp Heeg.
Nu, toen rook hij ook niet te fris terwijl ik de kroeg bezocht.

Ik heb overigens ook niets met het koningshuis.
Melkboer16
@Bartlehiemboer mooie poppenkast meer niet. Zie je nu wel weer met die Petra, hoe neuk ik mij omhoog.
Maar Wim Lex heb ik wel een zwak voor, hij heeft er ook niet om gevraagd om deze job te doen
+1
Twentsch Land
Hij heeft er ook niet om gevraagd om deze job te doen

Hij was niks verplicht dus om die reden een zwak is overbodig.
@Melkboer16
Claas 1986
Wat is dat nou weer voor een betuteling
Metal ap
Toch een kleine moeite
Mc_douwel
Scheelt dat we er 2wken bij hebbne gekregem

« Terug naar discussielijst

Deel ook jouw kennis en inzicht

Hebben de thema's mest , platteland en boeren geen geheimen voor jou? Dan kunnen we jouw kennis en inzicht goed gebruiken! Of je nu actief bijdraagt door foto's, video's, topics of reacties te plaatsen, of je zorgt er middels de stemknoppen voor dat de beste reactie naar boven borrelt.. Jouw kennis en inzicht m.b.t. de melkveehouderij kunnen deze site nét dat beetje beter maken. Maak ook een (gratis) account aan!

REACTIES
11
DEELNEMERS
9
WEERGAVES
1.978
TREFWOORDEN