Deel ook jouw kennis en inzicht
Hebben de thema's druk geen geheimen voor jou? Dan kunnen we jouw kennis en inzicht goed gebruiken! Of je nu actief bijdraagt door foto's, video's, topics of reacties te plaatsen, of je zorgt er middels de stemknoppen voor dat de beste reactie naar boven borrelt.. Jouw kennis en inzicht m.b.t. de melkveehouderij kunnen deze site nét dat beetje beter maken. Maak ook een (gratis) account aan!
Reacties
Deze zin in het artikel kom over als de natuurorganisaties vinden dat ze de baas zijn in Nerderland
Dat is ook de reden dat de brief die deze club stuurde zal worden afgewezen en net als het TNO rapport over de meetbaarheid met drogredenen weggezet.
Dit onderdeel is het grootste gevaar, de mensen op LNV zijn onschendbaar en via de minister kunnen ze van alles naar hun wens naar buiten brengen alsof het waarheid is.
voorbeeld (citaat uit notitie Hoekman);
"In een ‘eerste appreciatie’ van de Minister voor Natuur en Stikstof staat dat TNO vooraf heeft ingeschat dat de resultaten van een onderzoek naar de invloed van een hogere rekenkundige ondergrens op de vergunningverlening of de totale depositie, samen met het voorzorgprincipe, kunnen leiden tot het continueren van een lage rekenkundige ondergrens.
TNO heeft echter niet ingeschat dat de huidige ondergrens van 0,005 mol op basis van resultaten van nader onderzoek zou kunnen worden gecontinueerd. Integendeel. TNO wijst op het feit dat de ondergrens van 0,005 mol een willekeurige en niet wetenschappelijk onderbouwde rekengrens is. "
Overigens de notitie van Hoekman "Notitie stikstofdepositie Een juridische en wetenschappelijke analyse van drempelwaarden voor stikstofdepositie."
Ligt ook bij LTO maar (ook) die zien het nut en de noodzaak er blijkbaar ook niet van in, zij vergaderen liever over andermans eigendommen.