Jos Verstraten: 'Geen derogatie is gamechanger voor sector'
Bron
nieuweoogst.nl
Deel dit topic
Deel ook jouw kennis en inzicht
Hebben de thema's mest , melkveehouderij , mineralen , derogatie en melkveebedrijf geen geheimen voor jou? Dan kunnen we jouw kennis en inzicht goed gebruiken! Of je nu actief bijdraagt door foto's, video's, topics of reacties te plaatsen, of je zorgt er middels de stemknoppen voor dat de beste reactie naar boven borrelt.. Jouw kennis en inzicht m.b.t. de melkveehouderij kunnen deze site nét dat beetje beter maken. Maak ook een (gratis) account aan!
Laatste
Reacties
Wat dat betreft is het jammer dat ze het nog 2 jaar rekken voordat we allemaal die derogatie kwijt zijn, want dat het 1 grote kolere chaos gaat worden moge duidelijk zijn!
Kan nog wel 800 m3 plaatsen
Kan ik de loonwerker wel voor laten komen
Mijmeren over alles wat je niet lukt.
Maar het onmogelijk nu wordt zomaar werkelijkheid Hebben het afgelopen jaar meegemaakt
Fosfaat rechten zouden de derogatie voor nu en in de toekomst veilig moeten stellen. Maar niets is minder waar LTO HEEFT zijn boeren belazerd.
lto.nl/onderwerpen/fosfaatrechtenstelsel/
Als ik even zoek naar cijfers
Friesland 224.000 ha landbouwgrond
241.250 melkoeien 1.07 koe per ha
Drenthe 148.000 ha
95.571 melkoeien 0.64 koe per ha
In drenthe is meer potentiële mestplaatsing ruimte