Wat moet een kalf van een half jaar oud eten
Wij willen weer beginnen met jongvee en hebben nu een aantal kalferen(50% BS 50% HF maar wat moeten ze eten als je 6 maand oud zijn? Doen ze nu alleen kuilvoer met iets krachtvoerDeel dit topic
Bijlages
Deze site mist jouw kennis en inzicht
De melkveehouderij staat bol van de ontwikkelingen. Elke dag worden er tientallen nieuwsberichten besproken en kennis gedeeld. Of je nu actief bijdraagt door foto's, video's, topics of reacties te plaatsen, of je zorgt er middels de stemknoppen voor dat de beste reactie naar boven borrelt.. Jouw kennis en inzicht m.b.t. de melkveehouderij kunnen deze site nét dat beetje beter maken. Maak ook een (gratis) account aan!
Laatste |
Reacties
Of gewoon volop hooi voeren met dezelfde brok er bij naast.
Hoeveelheid brok afstemmen op de dikte van de mest, aanvankelijk ergens van 2 tot 3 kg per dier per dag, hangt van de kwaliteit ruwvoer af.