John Deere 6530 Premium van johndeere6910forever

Ploegen

Foto van een John Deere 6530 Premium nog een foto dat mijn kameraad vorige week dinsdag aan het Maisland ploegen is.
Nu met video.

Reacties

Door helemaal tot aan de perceelsrand te rijden duurt keren op de kopakker wel aardig langer.. Ik rij zover dat ik nog net voorwaarts kan afdraaien naar rechts, dan 1 keertje naar achter terwijl ie wentelt zodat ik haaks op de ploegrichting sta, en dan terug naar voor afdraaien in de voor en meteen weg.
@Valtra man ik weet ook nie waarom die dat deed. Land was ook zeker niet mooi recht en een geer er in en ook de bomen op het eind. Was nog even een stukje met hen mee gereden toen de accu's leeg waren. En even bij praten
+1
Mooi plaatje!
+1
Aaaaah, ik maar wachten of hij de geer eerst ging afploegen en daarna terugstorten, mist die gang precies in het filmpje.
+1
@MaxxuM4ever sorry toen waren de accu's leeg haha en ik moest ook weer wat gaan doen dus heb het niet helemaal af gezien.maar hij heeft de Geer er uitgeploegt en ze toen op het einde tegen elkaar aangelegd kwam beter uit ok met de bomen aan die kant

TractorFan kan jouw hulp goed gebruiken

Op TractorFan helpen gebruikers elkaar met het oplossen van technische vragen met betrekking tot John Deere. Ook staan er nu al 1035 foto's van de John Deere 6530 Premium. Of je nu actief bijdraagt door foto's, video's, topics of reacties te plaatsen, of je zorgt er middels de stemknoppen voor dat de beste reactie naar boven borrelt.. Met jouw kennis en inzicht kunnen we ook deze site nét dat beetje beter maken. Help je mee? Maak dan ook een (gratis) account aan!

REACTIES
3
PUNTEN
14
WEERGAVES
1.001
MEER FOTO'S
MEER INFORMATIE