Ford Onderdelen van R Bouwmeesters

Ford Onderdelen

Foto van een Clayton Dewandre compressor van een Ford, waarschijnlijk 5610 ofzo.
Kent iemand deze compressoren en weet of er nog onderdelen van te krijgen zijn?
Ik kan zelf heel weinig vinden over het merk en de compressoren, voornamelijk afbeeldingen van gebruikt spul.
Ik ben een pakkingsetje nodig, of moet in ieder geval weten hoe dik de voet- en koppakking moet zijn.
Op de zuiger staat wel Wabco, maar met de ingegoten nummers daarvan kom ik ook nog niet verder.

Reacties

+2
Gietnummers die erop staan;
P5607 + P4981A + P4808A.

(klik om te vergroten)

1

(klik om te vergroten)

2

(klik om te vergroten)

3
@R Bouwmeesters vreemd dat deze compressor er nog op zit. Alle 40 serie trekkers moesten omgebouwd worden. Er kwam dan een compressor boven op de motor te zitten.
@redeagle14 Hij komt volgens de vorige eigenaar van een 5610.
Ik heb de complete set gekocht om op mijn Deutz te bouwen, maar wou de compressor nakijken voor ik hem te koop zet, daarbij zijn de pakkingen gesneuveld.
Heb je ook enig idee waarom de 40 serie omgebouwd moest worden?

TractorFan kan jouw hulp goed gebruiken

Op TractorFan helpen gebruikers elkaar met het oplossen van technische vragen met betrekking tot Ford. Ook staan er nu al 173 foto's van de Ford Onderdelen. Of je nu actief bijdraagt door foto's, video's, topics of reacties te plaatsen, of je zorgt er middels de stemknoppen voor dat de beste reactie naar boven borrelt.. Met jouw kennis en inzicht kunnen we ook deze site nét dat beetje beter maken. Help je mee? Maak dan ook een (gratis) account aan!

REACTIES
2
PUNTEN
5
WEERGAVES
940
MEER FOTO'S
MEER INFORMATIE